На сьогодні немає підприємства, яке б не використовувало програмне забезпечення у своїй діяльності. З кожним роком свідомість користувачів піднімається і ми переходимо від процесу вимушеної легалізації до  добровільної, самостійної та завчасної. Нині існує безліч продуктів, які дозволяють розв’язувати складні бізнес-завдання, оптимізувати ІТ інфраструктуру, захищати користувачів та бізнес дані, полегшити робочий процес.

Однак широкий вибір програмних продуктів крім широких можливостей несе також проблеми для співробітників IT-відділів і відділів закупок. організація таких закупок, проведення вивіреної технічної та цінової оптимізації, забирає у співробітників та організацій достатньо багато часу, часто вимагаючи наявності в штаті висококваліфікованих спеціалістів в сфері ліцензування ПЗ.

Спеціалісти компанії “CI-EL” допоможуть приватним підприємствам, державним і учбовим закладам розібратися в різноманітті ПЗ і тонкощах його ліцензування. Ми допоможемо в легалізації вже встановленого ПЗ, так і проводимо підбір і оптимізацію в підборі купівлі нових ліцензій чи продовження старих з обмеженим терміном дії.

// недавні проекти

Наші проекти

Software development outsourcing is just a tool to achieve business goals. But there is no way to get worthwhile results without cooperation and trust between a client company.

// Про нас

Відгуки наших клієнтів